Zmiany w programie 2022

Zmiany w programie 2022

Wszystkie informacje na temat danego spotkania znaleźć można po kliknięciu w tytuł wydarzenia z poziomu wyszukiwarki!!!

Zmiana z dnia 18.08: Z przykrością informujemy, że dwie imprezy zaplanowane na dni 17 i 18 września pt: „Zaprojektujmy własną grę planszową” oraz „A gdyby Twoja ulubiona książka stała się grą planszową? – o adaptacjach różnych dzieł na gry planszowe”, z przyczyn od nas niezależnych zostają odwołane.

Zmiana z dnia 17.08: Dwie nowe imprezy organizowane przez Collegium Humanum Filia we Wrocławiu: „Techniki komunikacji, autoprezentacji i kształtowania wizerunku wykorzystywane podczas prezentacji biznesplanu przed inwestorami”

„Techniki motywacyjne – jak zmotywować siebie i innych do osiągania celów?”

Zmiana z dnia 17.08: Nowa impreza z dziedziny Nauki inżynieryjno-techniczne: „Prezentacja Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych (LEM Wrocław)”. Studenci Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych (LEM Wrocław) zapraszają!

Zmiana z dnia 16.08: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego przygotował serię imprez z dziedzin Nauki społeczne oraz Nauki humanistyczne:

 „Od dyskryminacji do ludobójstwa”

„Dyplomacja kulturalna z Rosją i sankcje na Rosję: to nie działa”

„Bezpieczeństwo żywnościowe”

„Funkcje świąt, obrzędów i rocznic historycznych”

„Polityka, prawo i przestrzeń kosmiczna. Świat w przededniu powrotu na Księżyc i podboju Marsa”

„Ewakuacja osób ze szczególnymi potrzebami, na przykładzie osób z niepełnosprawnościami”

„Zabawa logiczna”

„Alternatywy 3”

„Samorząd terytorialny wobec kryzysu uchodźczego. Jak pomaga, a czego nie może zrobić, i dlaczego?”

„Myśl liberalna w Polsce od XVIII w.”

„Dlaczego i jak Polacy pomagają ludziom w słabiej rozwiniętych częściach świata?”

„Polacy byli uchodźcami w Afryce, Syrii, Iranie …”

„Co kształtuje naszą tożsamość?”

„Nauka a wojna. Prognozy i rzeczywistość”

„Jak zbudować zgrany zespół?”

„Memy internetowe jako forma komentowania rzeczywistości społecznej”

„Socjologia? Po co to komu?”

„Euro. Czy nam się to opłaca?”

Zapraszamy!

Zmiana z dnia 12.08: Zmiana formy spotkania pt: „Creative Thinking for Innovation in 21st Century”. Zajęcia odbędą się w formie online.

Zmiana z dnia 12.08: Zmiana daty imprezy z dziedziny Nauki Społeczne pt: „Bądź konstruktorem innowacji – Design Thinking” . Impreza odbędzie się 16.09.2022 r.

Zmiana z dnia 8.08: Z przykrością informujemy, że imprezy zaplanowane na 16.09 2022 r. pt: „Praktyczne warsztaty palenia kawy” nie odbędą się.

Zmiana z dnia 8.08: Zmiana daty imprezy pt: „Chrupki, snacki i inne przysmaki”. Impreza zostaje przeniesiona z 7.09 na 20.09 g. 13.00

Zmiana z dnia 8.08: Zmiana sali wykładu pt: „Zalecenia żywieniowe dla osób starszych”. Wykład odbędzie się w sali nr 013.

Zmiana z dnia 1.08: Zmiana grupy wiekowej w imprezie z dziedziny Nauki społeczne: „Do neutralności klimatycznej – prawo u schyłku epoki węgla” (szkoła ponadpodstawowa, dorośli)

Zmiana z dnia 28.07: Nowa impreza w dziedzinie Nauki medyczne i nauki o zdrowiu: „Biotechnolog i nowotwór – jak nowoczesna biologia molekularna wspiera onkologów
w walce z rakiem?”
(szkoła ponadpodstawowa, dorośli)

Zmiana z dnia 28.07: Zmiana grupy wiekowej w imprezie w Dzierżoniowie: „Ćwiczenia skocznościowe oraz koordynacji ruchowej w treningu sportowym. Nauczanie wybranych elementów wojskowego system walki” (klasy 7-8, szkoła ponadpodstawowa)

Zmiana z dnia 27.07: Nowa impreza w dziedzinie Nauki Humanistyczne: „Ambassadors of Poland – English Edition” (szkoła ponadpodstawowa, dorośli)

Zmiana z dnia 27.07: Nowa impreza w Legnicy: „Genetyka zła – czy usposobienie jest zapisane w genach?” (klasy 7-8, szkoła ponadpodstawowa, dorośli)

Zmian z dnia 18.07: Nowe imprezy w dziedzinie Nauki ścisłe i przyrodnicze: „Rodzaje bioplastiku” (klasy SP 4-6), „Rodzaje bioplastiku” (klasy SP 7-8), „Węże w deszczu”

Zmiana z dnia 18.07: Nowa impreza w panelu CSI Kryminalne zagadki Wrocławia „Hollywoodzka medycyna sądowa – seriale i filmy kryminalne okiem medyka sądowego”. Studenci koła naukowego Forensic zapraszają 16.09.2022 o godzinie 13.00.