Wesprzyj swój Festiwal Nauki!

Wesprzyj swój Festiwal Nauki!

Szanowni Miłośnicy Dolnośląskiego Festiwalu Nauki!

W dobie fake newsów, szerzących się teorii spiskowych, ruchów antynaukowych i autorytetów z Instagrama popularyzowanie nauki stało się koniecznością. Udaje nam się to od wielu lat dzięki zaangażowaniu pracowników naukowych wrocławskich uczelni oraz pasjonatów nauki z instytucji na terenie Dolnego Śląska. W tym roku obchodzimy srebrny jubileusz. Po raz 25 otworzą się drzwi wrocławskich uczelni, a naukowcy będą czekać, by udzielać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W trudnych pandemicznych czasach prosimy o wsparcie DFN. Wszystkie wydarzenia dostępne są bezpłatnie. Aby było to możliwe potrzebne są fundusze umożliwiające zakup materiałów, odczynników, sprzętu i in. niezbędnych do przeprowadzenia zajęć środków. W ubiegłym roku udało nam się zakupić dla prowadzących i uczestników m. in. model ludzkiego serca oraz gry i książki dra Tomasza Rożka (Nauka. To lubię) o polskich naukowcach.

Zachęcamy do dokonywania wpłat na specjalne konto Dolnośląskiego Festiwalu Nauki:

Santander Bank Polska S.A. nr konta 35 1090 2503 0000 0001 4805 7607

Nie zapomnij wpisać w tytule przelewu „darowizna na organizację XXV Dolnośląskiego Festiwalu Nauki”.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską tutaj.

W 2021 r., drugim roku pandemii, udało nam się zorganizować ponad 1000 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 170 tys. odbiorców. DFN swoim zasięgiem obejmuje Wrocław, Legnicę, Głogów, Bolesławiec, Bystrzycę Kłodzką, Ząbkowice Śląskie, Jelenią Górę, Lubin, Dzierżoniów, Wałbrzych, a także wiele okolicznych miejscowości.

Chcemy dzielić się wiedzą, a Ty możesz nam w tym pomóc!