Renata Mauer-Różańska Ambasadorką DFN!

Renata Mauer-Różańska Ambasadorką DFN!


Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Renata Mauer-Różańska, znakomita sportsmenka i trenerka, została Ambasadorką XXVII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Pani Renata, której imponująca kariera sportowa obejmuje liczne medale olimpijskie i mistrzowskie, dodaje szczególnego blasku naszym tegorocznym festiwalowym wydarzeniom.

Renata Mauer-Różańska jest przykładem wytrwałości i nieustannego dążenia do doskonałości, co doskonale rezonuje z hasłem tegorocznego Festiwalu – „Trenuj Umysł!”. Jej życie sportowe, naukowe zaangażowanie oraz działalność publiczna są inspiracją dla nas wszystkich, by nieustannie poszukiwać wiedzy i rozwiązań, zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Podczas Festiwalu, Pani Mauer-Różańska będzie dzielić się swoim doświadczeniem i motywacją zarówno w kontekście sportowym, jak i naukowym. Jako Ambasadorka Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, przyczyni się do promowania idei festiwalu, angażując publiczność do aktywnego uczestnictwa w licznych wydarzeniach edukacyjnych.

Zachęcamy wszystkich entuzjastów nauki i sportu do udziału w Dolnośląskim Festiwalu Nauki, by wspólnie czerpać z wiedzy, doświadczenia i niegasnącej energii, jaką niesie ze sobą obecność Renaty Mauer-Różańskiej!