Patronat medialny POLITYKI dla XXVII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

Patronat medialny POLITYKI dla XXVII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

Z ogromną radością informujemy, że XXVII Dolnośląski Festiwal Nauki uzyskał wyjątkowe wsparcie medialne od renomowanego wydawnictwa POLITYKA, które objęło festiwal swoim patronatem. W ramach współpracy, POLITYKA wraz z serwisem internetowym „Pulsar” oraz czasopismami „Wiedza i Życie” i „Świat Nauki” będą aktywnie uczestniczyć w nadchodzącej edycji festiwalu.

W ramach festiwalu, na scenie Miasteczka Naukowego, zaplanowano specjalny panel dyskusyjny. Prowadzić go będą doświadczeni dziennikarze popularnonaukowi z wydawnictwa POLITYKA oraz zaproszeni eksperci i naukowcy. Panel ten będzie stanowił jedno z kluczowych wydarzeń naszego festiwalu, oferując uczestnikom unikalną możliwość zgłębienia najnowszych osiągnięć naukowych w bezpośrednim kontakcie z czołowymi myślicielami i praktykami z różnych dziedzin nauki.

Pod hasłem „Trenuj Umysł!”, które przewodniczy tegorocznej edycji festiwalu, panel ma na celu inspirowanie do aktywnego i krytycznego myślenia. Nasze wydarzenie stawia na rozwijanie intelektualne, podkreślając znaczenie nauki i edukacji w codziennym życiu każdego człowieka. Scena Miasteczka Naukowego stanie się prawdziwą „siłownią umysłów”, gdzie każdy uczestnik będzie mógł „ćwiczyć” swoje zdolności poznawcze, zdobywając nową wiedzę i umiejętności.

Zachęcamy wszystkich miłośników nauki, studentów, uczniów oraz rodziny do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. To nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, ale także platforma do wymiany myśli i doświadczeń z naukowcami i dziennikarzami na najwyższym poziomie.

Dołączcie do nas i bądźcie częścią tej inspirującej podróży przez świat nauki w towarzystwie POLITYKI i jej wybitnych przedstawicieli!

Szczegóły dotyczące panelu oraz harmonogram całego Festiwalu będą sukcesywnie publikowane na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XXVII Dolnośląskim Festiwalu Nauki!