Wesprzyj Dolnośląski Festiwal Nauki!

Wesprzyj Dolnośląski Festiwal Nauki!

Drodzy sympatycy, uczestnicy i partnerzy Dolnośląskiego Festiwalu Nauki,

Stajemy przed Wami z prośbą o wsparcie naszego święta edukacji i nauki. Wspólnie przez lata budowaliśmy unikalne wydarzenie, które łączy w sobie pasję, wiedzę i interdyscyplinarność. Tworzyliśmy przestrzeń, w której różnorodne instytucje kultury, przedsiębiorstwa, naukowcy, studenci i popularyzatorzy wiedzy mogli dzielić się swoim entuzjazmem do nauki.

Obecna sytuacja ekonomiczna w kraju, konsekwencje wojny na Ukrainie i brak wsparcia ze strony sponsorów mocno odcisnęły swoje piętno na naszym budżecie. W obliczu tych trudności, XXVI edycja Festiwalu jest zagrożona niedofinansowaniem, a brak środków zmusza nas do rezygnacji z dużej części zaplanowanych wydarzeń.

Z tego powodu, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujemy Waszego wsparcia. Nasze dotacje rządowe, regionalne i miejskie drastycznie zmalały, a wsparcie od naszych sponsorów nie jest już tak silne jak kiedyś.

Jeśli chcielibyście, aby Festiwal Nauki nadal służył jako inspirujące źródło wiedzy i by wszystkie wydarzenia nadal były dostępne za darmo, zachęcamy do dokonania wpłat na specjalne konto Dolnośląskiego Festiwalu Nauki:

Santander Bank Polska S.A. nr konta 35 1090 2503 0000 0001 4805 7607
Uniwersytet Wrocławski, plac Uniwersytecki 1

W tytule przelewu prosimy wpisać „darowizna na organizację XXVI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki”.

Firmy, które chciałyby nas wesprzeć, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską.

Niemniej, pamiętajcie – już w ubiegłym roku, mimo pandemii i globalnego kryzysu ekonomicznego, udało nam się zorganizować więcej niż 1200 wydarzeń, które zgromadziły ponad 170 tysięcy odbiorców. Wasze wsparcie pomoże nam nadal inspirować i edukować mieszkańców Dolnego Śląska i nie tylko.

Dziękujemy za wszelką pomoc. Razem możemy przetrwać ten trudny czas i nadal zapewniać dostęp do bezpłatnej edukacji.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Dolnośląskiego Festiwalu Nauki