Odkryj Potęgę Twojego Pomysłu na Falling Walls Wrocław

Odkryj Potęgę Twojego Pomysłu na Falling Walls Wrocław

Czy w Twojej głowie rodzą się innowacyjne pomysły? Czy jesteś osobą, która ma odwagę przekraczać granice wiedzy i technologii? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne wydarzenie – Falling Walls Wrocław!

🌟Co to jest Falling Walls?🌟

Falling Walls to globalne forum, które otwiera drzwi do świata nauki i biznesu dla młodych wynalazców, twórców i wizjonerów. Wrocław włącza się w ten międzynarodowy nurt, będąc jednym z kluczowych punktów tego wydarzenia w Polsce. To prawdziwa perła Dolnośląskiego Festiwalu Nauki!

💡Na czym to polega?💡

Uczestnicy Falling Walls dostają unikalną szansę zaprezentowania swoich pomysłów, wynalazków, badań lub modeli biznesowych przed publicznością i specjalnym jury składającym się z ekspertów naukowych
i biznesowych. A to wszystko w zaledwie 3 minuty!

🎯Dla kogo jest to wydarzenie?🎯

Jeśli jesteś na początku swojej kariery, masz głowę pełną innowacyjnych pomysłów, a w Twoim sercu płonie pasja do nauki lub biznesu – Falling Walls Wrocław to Twoje miejsce! Niezależnie od dziedziny, ta platforma oferuje Ci szansę na globalne rozpoznanie.

🚀Czego można oczekiwać?🚀

Wyobraź sobie stanie na tej samej scenie, co nobliści, prezesi wielkich korporacji i światowej sławy naukowcy! Przełam swoje własne mury, zainspiruj się innymi finalistami, i doświadcz atmosfery pełnej pasji i kreatywności. Co więcej, jako uczestnik masz szansę wygrać bilet na finałowe zawody w Berlinie!

💰A najlepsze jest to, że uczestnictwo w tym niezwykłym wydarzeniu jest dla Ciebie zupełnie darmowe, podczas gdy inni płacą ponad 1000 euro za bilet!

📝Jak się zgłosić?📝

Chcesz stać się częścią tej niesamowitej przygody? To proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Falling Walls i gotowe!

Nie przegap tej okazji – Falling Walls Wrocław to Twoja szansa na pokazanie świata, że masz w sobie siłę, aby zmieniać rzeczywistość! 🌍✨