XXIII DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI TYLKO W INTERNECIE!!!

XXIII DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI TYLKO W INTERNECIE!!!

Szanowni Państwo, Miłośnicy Festiwalu!

Decyzją Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola podjętą w oparciu o aktualną sytuację zagrożenia epidemicznego XXIII Dolnośląski Festiwal Nauki w postaci tradycyjnej nie odbędzie się! Decyzja dotyczy zarówno edycji stacjonarnej (wrocławskiej) jak i edycji regionalnej i Interaktywnych pokazów w szkołach! Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych i realizowanych w Internecie. Takie informacje znaleźć można śledząc naszą stronę internetową oraz opisy poszczególnych wydarzeń.

Zajęcia, które odbywać się będą w sieci realizowane będą dwutorowo:

* w postaci zajęć wcześniej nagranych i udostępnionych na platformie YouTube (np. uroczysta Inauguracja DFN, Wykład prof. Miodka, Dyktando, Debata „Dlaczego nie słuchamy naukowców?”, Koncert Finałowy) – linki do zajęć znajdą się przy konkretnych wydarzeniach  w najbliższym czasie,

* w postaci spotkań prowadzonych on-line przez platformy takie jak Zoom, Teams, Facebook, Gmail etc. – jak powyżej, linki wraz z informacją znaleźć będzie można w opisie konkretnego spotkania.

Ponadto zapraszamy do śledzenia strony internetowej DFN oraz zakładki Uwaga zmiany w Programie, a także do pobrania aplikacji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, która będzie dostępna w sklepie od przyszłego tygodnia!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem DFN.

PK