Gotowanie w próżni

Data wydarzenia 15/10/2026 09:00
15/10/2026 10:00
Miasto Ziębice
Miejsce Ziębice, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach, ul. Wojska Polskiego 3
Sala pracownia gastronomiczna
Panel tematyczny Ząbkowice Śląskie
Forma spotkania warsztat
Tryb spotkania stacjonarnie
Grupa wiekowa szkoła podstawowa kl. 4-6, szkoła podstawowa kl. 7-8
Opis

Gotowanie w próżni, czyli metoda sous vide to innowacyjna technika kulinarna, która polega na gotowaniu surowców spożywczych w zamkniętym próżniowo worku, w ściśle kontrolowanej temperaturze. Przynosi ona ogrom korzyści zarówno dla zdrowia jak i podniebienia. Wyjaśnimy na czym polega metoda sous vide oraz jakie są jej zalety i wady.

Prowadzący mgr Halina Czyż
Afiliacje nauczycielka, ZSP w Ziębicach
Liczba miejsc 20
Zapisy od 01/09/2026
Zapisy do 14/10/2026
Kontakt w sprawie zapisów halina.czyz@zspziebice.pl
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami ♿Tak
Organizator Ziębicka Inicjatywa Obywatelska
Czas trwania 60 min.