Gotowanie w próżni
| Data wydarzenia | 15/10/2026 09:00 15/10/2026 10:00 |
|---|---|
| Miasto | Ziębice |
| Miejsce | Ziębice, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach, ul. Wojska Polskiego 3 |
| Sala | pracownia gastronomiczna |
| Panel tematyczny | Ząbkowice Śląskie |
| Forma spotkania | warsztat |
| Tryb spotkania | stacjonarnie |
| Grupa wiekowa | szkoła podstawowa kl. 4-6, szkoła podstawowa kl. 7-8 |
| Opis | Gotowanie w próżni, czyli metoda sous vide to innowacyjna technika kulinarna, która polega na gotowaniu surowców spożywczych w zamkniętym próżniowo worku, w ściśle kontrolowanej temperaturze. Przynosi ona ogrom korzyści zarówno dla zdrowia jak i podniebienia. Wyjaśnimy na czym polega metoda sous vide oraz jakie są jej zalety i wady. |
| Prowadzący | mgr Halina Czyż |
| Afiliacje | nauczycielka, ZSP w Ziębicach |
| Liczba miejsc | 20 |
| Zapisy od | 01/09/2026 |
| Zapisy do | 14/10/2026 |
| Kontakt w sprawie zapisów | halina.czyz@zspziebice.pl |
| Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami | ♿Tak |
| Organizator | Ziębicka Inicjatywa Obywatelska |
| Czas trwania | 60 min. |
