Ze względu na planowane wyłączenie prądu w siedzibie Biura Dolnośląskiego Festiwalu Nauki we wtorek 23 czerwca pracujemy do godziny 13.30. Po tej godzinie aż do wieczora kontakt telefoniczny i mailowy nie będzie możliwy.
Będziemy w tym czasie myśleć co ciekawego przygotować na kolejną 30-stą edycję DFN 😁
