Mamy to! Program XXIV edycji DFN już dostępny!

Mamy to! Program XXIV edycji DFN już dostępny!

Już jest!!!

Do Państwa dyspozycji oddajemy Program XXIV edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Znaleźć go można w odpowiedniej zakładce na naszej stronie. Zapraszamy także do nowej wyszukiwarki, która ułatwi planowanie i udział w dolnośląskim święcie nauki.

W roku 2021 przygotowaliśmy dla Państwa ponad 1 000 propozycji z każdej dziedziny wiedzy. Od tych reprezentujących nauki humanistyczne, biologiczne, medyczne przez nauki ścisłe po wydarzenia kulturalne na sportowych kończąc. Wydarzenia pogrupowano wg dziedzin wiedzy, aby ułatwić korzystanie z Programu. Tym samym już dzisiaj możemy zacząć planować udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które łączy wrocławskie środowisko akademickie we wspólnej misji upowszechniania i popularyzowania osiągnięć nauki, kultury i sztuki.

Informujemy, że wszystkie spotkania w ramach XXIV edycji DFN w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 odbywają się tylko w Internecie!

Informację o tym za pośrednictwem jakiej platformy realizowane jest dane wydarzenie znaleźć można po kliknięciu w jego tytuł i/lub wzięciu udziału w zapisach oraz otrzymaniu linku do spotkania bezpośrednio do prowadzącego. Odnośniki do części spotkań pojawiać się będą bliżej terminu ich realizacji.

Zapraszamy także do korzystania z aplikacji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na systemy Android, którą znaleźć można w sklepie Play. Aplikacja umożliwia śledzenie aktualności ze strony, dostęp do aktualnego Programu XXIV DFN oraz tworzenie listy wybranych spotkań w grupie Ulubione.

Jednocześnie przypominamy, że program dostępny na stronie internetowej ulega ciągłym modyfikacjom. W związku z powyższym prosimy o śledzenie ewentualnych zmian pojawiających się w poszczególnych spotkaniach.

Informujemy, że Biuro Dolnośląskiego Festiwalu Nauki nie prowadzi zapisów na imprezy. W przypadku gdy są one konieczne należy dokonywać ich bezpośrednio u prowadzących, do których kontakt podany jest w informacji o wydarzeniu.

Udział w wydarzeniach organizowanych w ramach DFN jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!