DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI MA SWOJĄ APLIKACJĘ!

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI MA SWOJĄ APLIKACJĘ!

Oficjalna aplikacja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki (DFN)!

 Pobierz i korzystaj z tego, co przygotowali dla Ciebie organizatorzy największego „święta nauki” w Polsce.

Interesujesz się matematyką, astronomią czy fizyką? Bliższe są Tobie chemia czy biologia? A może w myśl słów Terencjusza nic, co ludzkie nie jest Ci obce?

Wybierz się z nami we wspólną podróż po na co dzień niedostępnych laboratoriach, warsztatach, pracowniach artystycznych. Zobacz, co do zaoferowania mają wrocławskie uczelnie wyższe i instytuty Polskiej Akademii Nauk. Przekrocz próg ciekawości! Skorzystaj z tysięcy przygotowywanych co roku różnorodnych form, m.in. dyskusji, koncertów, happeningów, gier, pokazów, spektakli, wykładów, wycieczek. Znajdź coś dla siebie w naszym programie bez względu na wiek.

Festiwal odbywa się corocznie we wrześniu i październiku we Wrocławiu, Bolesławcu, Bystrzycy Kłodzkiej, Dzierżoniowie, Głogowie, Jeleniej Górze, Legnicy, Lubinie, Wałbrzychu, Ząbkowicach Śląskich i Zgorzelcu. Co roku realizowany jest pod innym motywem przewodnim, ale zawsze z myślą o Was!Dolnośląski Festiwal Nauki jest członkiem Forum Organizatorów Polskich Festiwalu Nauki, Europejskiego Stowarzyszenia Festiwali Nauki (EUSEA) oraz współpracuje z Pekińskim Festiwalem Nauki (BAST).

Za całokształt naszych działań w roku 2019 otrzymaliśmy tytuł Popularyzatora Nauki!

Dzięki tej aplikacji:
– będziesz na bieżąco z festiwalowymi aktualnościami,
– zapoznasz się z propozycjami, które przygotowujemy z myślą o miłośnikach nauki, kultury i sztuki,
– sprawdzisz harmonogram wydarzeń dla aktualnej edycji Festiwalu,
– stworzysz indywidualny plan interesujących Cię spotkań.

PK