ANKIETA 2WAYS

ANKIETA 2WAYS

Na stronie www.surveymonkey.com/s/festiwalnauki  znajdą Państwo zaproszenie do wypełnienia ankiety 2WAYS. Jest to polska wersja ankiety stworzonej przez europejskich koordynatorów 2WAYS dla wszystkich 30 Partnerów z 17 krajów biorących udział w projekcie. Ankietę można także wypełnić klikając na „Wypełnij ankietę 2WAYS” na stronie DFN www.festiwal.wroc.pl.

Większość pytań w ankiecie jest natury ogólnej i ma na celu m.in. zorientowanie się, jakie znaczenie dla społeczeństwa oraz w życiu codziennym poszczególnych ludzi w danym kraju ma nauka i technologia oraz ich postęp. Zachęcamy więc Państwa do wypełnienia ankiety już teraz, jeszcze przed XIII Dolnośląskim Festiwalem Nauki.

Część ankiety dotyczy  oceny prezentacji „Oswoić alergię”, która przedstawiona zostanie podczas XIII DFN. Prezentacja będzie miała formę wykładu opartego na dialogu z widownią i połączona będzie z pokazem oraz będzie wzbogacona scenkami teatralnymi. Wykład i pokaz powstały na bazie wyników badań prowadzonych w Polsce i w Szwecji w ramach projektów naukowych dotyczących badań nad alergią. Prezentacja zostanie pokazana widzom festiwalowym w dniu 20 września br. o godz. 11:00 w sali im. Świdy na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (szczegóły w programie XIII DFN).

Niezmiernie ważna jest dla nas Państwa ocena prezentacji 2WAYS „Oswoić alergię”, dlatego wszystkich tych, którzy wypełnią ankietę przed XIII DFN prosimy o ponownie wypełnienie jej po obejrzeniu prezentacji 2WAYS.

Wyniki ankiety będą cennym materiałem do badań statystycznych i porównawczych. Badania takie przeprowadzone zostaną przez specjalistów z Finlandii i będą udostępnione Partnerom 2WAYS po zakończeniu projektu w grudniu br.

Ponadto wśród organizacji biorących udział w projekcie 2WAYS rozpisano konkurs na największą liczbę wypełnionych ankiet. Zwycięska organizacja zostanie nagrodzona w Brukseli  podczas uroczystego finału 2WAYS. Postarajmy się, by to Dolnośląski Festiwal Nauki był tą zwycięską organizacją.

Zapraszamy do udziału w ankiecie.