Prowadzący: Amadeusz Kuźniarski
Afiliacja: Dyrektor ds. Medycznych, Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Wrocław, Medyczne Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Współprowadzący: studenci z Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii
Panel tematyczny: Miasteczko Naukowe
Organizator: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Miejsce: Uniwersytet Medyczny, Wydział Farmaceutyczny, ul. Borowska 211
Miasto: Wrocław
Data wydarzenia: 16/09/2023 10:00,
Na wydarzenie zapisy nie obowiązują
Forma prezentacji: warsztat, wykład
Zajęcia w formie: stacjonarnie
Grupa wiekowa: przedszkole, szkoła podstawowa kl. 0-3, szkoła podstawowa kl. 4-6, szkoła podstawowa kl. 7-8, szkoła ponadpodstawowa, dorośli
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami: Tak

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki! Chcielibyśmy zaprezentować Państwu najnowsze techniki stosowane w stomatologii oraz zaoferować możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Dolnośląski Festiwal Nauki jest doskonałą okazją do eksploracji nowoczesnych osiągnięć naukowych. W ramach naszej prezentacji skupimy się na innowacyjnych metodach, które wykorzystujemy w dziedzinach stomatologii. Będzie to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, technologiach i rozwiązaniach służących do leczenia i pielęgnacji zębów.
Podczas naszego wydarzenia będziemy prezentować m.in.:
• Profilaktyka w zakresie próchnicy .
• Innowacyjne technologie 3D stosowane w procesie leczniczym
• Instruktaże profilaktyczno-terapeutyczne
Ponadto wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych bezpłatnych badań profilaktycznych. Będzie to doskonała okazja, aby sprawdzić stan swoich zębów, skonsultować się z doświadczonymi stomatologami i otrzymać porady dotyczące utrzymania zdrowego uśmiechu.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, które połączy naukę, nowoczesność i profilaktykę stomatologiczną! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska na Dolnośląskim Festiwalu Nauki.