Praca w Biurze DFN

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs nr 11.2021.DFN.A z dnia 29.09.2021 r. na stanowisko starszego referenta w Biurze Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 października 2021 r.

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna Festiwalu Nauki,
  • przygotowywanie od strony merytorycznej ofert, wniosków oraz sprawozdań dotyczących realizacji kolejnych edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki,
  • tworzenie i redakcja tekstów promocyjno-informacyjnych na stronę Festiwalu,
  • prowadzenie mediów społecznościowych DFN (Twitter, Instagram, Facebook),
  • współpraca z organizatorami i współorganizatorami wydarzenia,
  • kontakty z mediami w trakcie trwania Festiwalu (prasa, radio, tv),
  • rozładunek (w ramach przepisów BHP), podział i dystrybucja materiałów promocyjno-informacyjnych DFN.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie (preferowane kierunki humanistyczne tzw. „lekkość pióra”),
  • obsługa komputera w zakresie MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • umiejętności organizacyjne,
  • terminowość w wykonywaniu zadań,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagania pożądane:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pisaniu tekstów,
  • doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV, listu motywacyjnego oraz próbki umiejętności pisarskich (pismo sponsorskie, tekst popularyzatorski etc.) do dnia 13 października 2021 r. na adres: praca@uwr.edu.pl z dopiskiem starszy referent DFN.

Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

O Nas:

Uniwersytet Wrocławski posiada tytuł Uczelni Badawczej jako jedyna uczelnia na Dolnym Śląsku i jedna z dziesięciu w kraju. Uniwersytet Wrocławski jest uczelnią otwartą na nowych ludzi, na potrzeby studentów i pracowników, na nowe wyzwania. W rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców – Poland’s Best Employers 2021 opublikowanym pod koniec marca 2021 w polskiej edycji magazynu „Forbes” Uniwersytet Wrocławski znalazł się na trzecim miejscu we Wrocławiu wśród Pracodawców.