wersja polskojęzyczna (rozszerzona) polski

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Festival financially supported by:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Gmina Wrocław

Urząd marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA

Events Schedule

category:         Głogów

the number of found events:  164
Programmed for robotics lecture , show
Jarosław Kałasz, Marek Maj (GO4Robot sp. z o. o.)
2017-10-10: 10:00 - 12:00
the age of participants: any age
Głogów : Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, ul. Folwarczna 7,
capacity: 80
!!! admissions !!!
more ...
Programmed for robotics lecture , show
Jarosław Kałasz, Marek Maj (GO4Robot sp. z o. o.)
2017-10-10: 12:00 - 13:00
the age of participants: any age
Głogów : Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, ul. Folwarczna 7,
capacity: 80
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Anna Wawryszewicz (etnolog, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 08:30 - 09:30
the age of participants: primary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala edukacyjna
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Photography workshops - micro and macro photography workshop
Zofia Głowacka (nauczyciel języka polskiego)
2017-10-11: 08:50 - 10:35
the age of participants: high school
Głogów : Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Narodowych w Jerzmanowej, ul Głogowska 19a,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Physics of water show , lecture
Artur Rokosa (fizyk, Wydział Fizyki i Astronomii, UWr)
2017-10-11: 09:00 - 10:30
the age of participants: high school
Głogów : Gimnazjum Nr 5 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 50
more ...
Hunting workshop
mgr Elżbieta Woźniak, mgr Dominika Budel (nauczyciele języka angielskiego)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
You too can climb to Seven Summits lecture , show
mgr Iwona Chylińska (nauczyciel geografii i matematyki)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
My lab laboratory
mgr Małgorzata Gawrońska-Guz (nauczyciel biologii i chemii)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Play real, not virtual! show , games
mgr Grażyna Kardaś (nauczyciel wychowania fizycznego)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: primary school
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
In a world of relaxation workshop
mgr Agnieszka Łuczyk (nauczyciel wychowania fizycznego)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Rotkäppchen performance
mgr Izabela Nowak, mgr Monika Sikorska-Kłosowska (nauczyciel języka niemieckiego)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: kindergartener primary school
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Devils in Polish culture lecture
mgr Sławomir Olejnik (nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Historical variety. Models, antiquities, costumes in teaching history lecture , show
mgr Paweł Trojan (nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
The Wishing-Table workshop , show
mgr Anna Lewandowska, mgr Justyna Zarazińska (nauczyciele języka polskiego, techniki i fizyki)
2017-10-11: 09:00 - 13:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
excursion
lic. Maciek Iżycki (kulturoznawca, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 16:00
2017-10-12: 09:00 - 16:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, wieża zamkowa
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
lecture
mgr Magdalena Świderska (archeolog, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 10:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala edukacyjna
capacity: 80
!!! admissions !!!
more ...
exhibition
mgr Magdalena Świderska (archeolog, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 16:00
2017-10-12: 09:00 - 16:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala wystawowa
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
exhibition
mgr Krystian Książek (numizmatyk, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 16:00
2017-10-12: 09:00 - 16:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala wystawowa
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
exhibition
mgr Renata Matysiak (historyk, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 16:00
2017-10-12: 09:00 - 16:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala wystawowa
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
exhibition
mgr Jarosław Helwig (historyk, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 16:00
2017-10-12: 09:00 - 16:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala wystawowa
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
exhibition
mgr Jerzy Dymytryszyn (historyk, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 16:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala wystawowa
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
exhibition
mgr Krystian Książek (numizmatyk, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 16:00
2017-10-12: 09:00 - 16:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala wystawowa
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Chemical components of foods lecture , show , laboratory
Agnieszka Woźny (nauczyciel chemii, biologii)
Kinga Borodaj, uczniowie szkoły
2017-10-11: 09:00 - 09:45
2017-10-11: 10:00 - 10:45
the age of participants: kindergartener
Głogów : Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul Morcinka 2, s. 45
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
Become a master of SUDOKU competition
mgr Ewa Orzęcka, mgr Alina Kieruńczyk (nauczyciele matematyki)
mgr Agnieszka Samborowicz, mgr Anita Przewocka, mgr Marzena Mielcarek,
portal mojesudoku.pl
2017-10-11: 09:00 - 14:00
the age of participants: primary school
Głogów : Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul Morcinka 2, sale na parterze
capacity: 100
!!! admissions !!!
more ...
Immunological Competition „Defend yourself with immunology” competition
mgr Anna Kędzierska (biolog, IITD PAN)
dr inż. Agnieszka Chrobak, mgr Daria Lorek
2017-10-11: 09:00 - 11:00
the age of participants: secondary school
Głogów : Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10,
capacity: 90
!!! admissions !!!
more ...
lecture
dr Ewa Czaińska (nauczyciel, ZSO w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 10:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10, aula
capacity: 100
!!! admissions !!!
more ...
The experience of what you can find in the supermarket. Apple Newton's Contest. workshop , laboratory
mgr Piotr Kohlman (nauczyciel fizyki, informatyki i przyrody I LO w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 10:30
the age of participants: primary school high school
Głogów : Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
The Word of senses workshop , show
Arletta Bania, Anetta Szeliga (nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, SP 7)
2017-10-11: 09:00 - 11:30
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 7, ul. I. Daszyńskiego 11,
capacity: 24
!!! admissions !!!
more ...
Recycled products and colours show
Katarzyna Wywrocka, Dorota Garbarek (SP 7)
2017-10-11: 09:00 - 11:30
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 7, ul. I. Daszyńskiego 11,
capacity: 24
!!! admissions !!!
more ...
lecture , discussion
mgr inż. Jan Rzepa, dr inż. Paweł Modzel (nauczyciel ZSSiB w Głogowie; wykładowca, PWSZ w Głogowie)
2017-10-11: 09:00 - 10:00
the age of participants: secondary school
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a, aula
capacity: 70
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Maja Stachowiak (nauczyciel ZSSiB w Głogowie)
Anna Tłuczek
2017-10-11: 09:00 - 10:30
the age of participants: primary school
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Human attractiveness as a biological signal lecture
dr Marta Sochocka (biolog, IITD PAN)
2017-10-11: 09:00 - 10:00
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, ul. K. Miarki 1,
capacity: 60
!!! admissions !!!
more ...
They can rescue workshop , film
Iwona Bielec (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, SP 2)
uczniowie klasy VI
2017-10-11: 09:00 - 10:00
2017-10-11: 10:15 - 11:15
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74, sala gimnastyki korekcyjnej
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
The Nordic Walking Educational Hike show
mgr Beata Bielska (nauczyciel, SP 3)
Grażyna Dziadkowiec
2017-10-11: 09:00 - 12:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 3, Plac Mieszka I 22,
capacity: 25
more ...
lecture , exhibition , show
Zbigniew Mazurek (Prezes Towarzystwa Ziemi Głogowskiej)
Antoni Bok, Irena Kubiak
2017-10-11: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Towarzystwo Ziemi Głogowskiej, ul. P. Skargi 5,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Polish Army - the history and the present lecture
podchorążowie Naukowego Koła Pamięci Narodowej WSOWL, opiekun: mjr dr Adam Szymanowicz (adiunkt, Wydział Nauk o Bezpieczeństwie, WSOWL)
2017-10-11: 09:30 - 10:30
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Gimnazjum nr 4 im. Polskich Odkrywców, ul. Niedziałkowskiego 10,
capacity: 50
!!! admissions !!!
more ...
Fun and games with the resistance of your own body in the teaching of selected elements of self-defense workshop , lecture , show
ppłk dr Mirosław Meńkarski (żołnierz zawodowy, straszy wykładowca, Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu, WSOWL)
6 podchorążych z Uczelnianej Sekcji Walki w Bliskim Kontakcie
2017-10-11: 09:30 - 11:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego, ul. Wita Stwosza 3a,
capacity: 30
more ...
Build your own remote control vehicle with 3D printed elements workshop , exhibition , laboratory
dr inż. Marcel Luzar (starszy wykładowca, Instytut Politechniczny, PWSZ w Głogowie)
Rafał Kozłowski, Mateusz Grześkowiak, Karol Kolano
2017-10-11: 10:00 - 11:00
2017-10-11: 11:00 - 12:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 303B
capacity: 12
!!! admissions !!!
more ...
lecture , workshop , discussion
mgr Grażyna Stawińska (kurator zawodowy dla dorosłych, PWSZ w Głogowie)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 101B
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Agnieszka Filipczak (historyk, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala edukacyjna
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
The soap - buble land. In the soap - buble world workshop
Andżelika Oszurko (nauczyciel fizyki)
2017-10-11: 10:00 - 10:45
2017-10-11: 11:00 - 11:45
the age of participants: kindergartener primary school
Głogów : Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul Morcinka 2, s. 46
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Ice deserts lecture , workshop
mgr Joanna Śnita (geograf)
2017-10-11: 10:00 - 10:45
2017-10-11: 11:00 - 11:45
the age of participants: primary school
Głogów : Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul Morcinka 2, s. 42
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
First aid for kindergarden show
Mariola Hartman (nauczyciel biologii, edukacji dla bezpieczeństwa)
2017-10-11: 10:00 - 10:30
2017-10-11: 10:45 - 11:15
the age of participants: kindergartener
Głogów : Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul Morcinka 2, s. 44
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Games and fun in english lecture , workshop
Patrycja Karnicka (nauczyciel języka angielskiego)
Małgorzata Wnuk
2017-10-11: 10:00 - 10:30
2017-10-11: 10:30 - 11:00
2017-10-11: 11:00 - 11:30
2017-10-11: 11:30 - 12:00
the age of participants: primary school
Głogów : Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul Morcinka 2, s. 9
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
Robotics changes the world workshop
Alicja Krężałek (nauczyciel, Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie)
2017-10-11: 10:00 - 11:30
the age of participants: primary school high school
Głogów : Zespół Szkół Politechnicznych, pl. Jana z Głogowa 7, s. 302 i 302a
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Smart house lecture , workshop
mgr Artur Libner (nauczyciel, Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie)
2017-10-11: 10:00 - 11:30
the age of participants: primary school high school
Głogów : Zespół Szkół Politechnicznych, pl. Jana z Głogowa 7, s. 303
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Milk. To drink or not to drink - this is the question lecture
dr Jolanta Artym (biolog, IITD PAN)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Narodowych w Jerzmanowej, ul Głogowska 19a,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
About The Ig® Nobel Prizes - Research that makes people laugh and then think lecture
dr inż. Aleksandra Bielawska-Pohl (immunolog, IITD PAN)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school secondary school adult
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62, s. 309
capacity: 40
more ...
English dictation contest competition
Joanna Łukowska, Marzena Szczygieł, Natalia Jurkowska-Sosińska (nauczyciele j. angielski)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Anna Rytter (nauczyciel wspomagający)
2017-10-11: 10:00 - 12:00
the age of participants: any age
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62, s. 308
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Joanna Ołówek (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 26
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Renata Błach (nauczyciel matematyki)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62, s. 305
capacity: 12
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Alina Świdurska (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Anna Pala (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i muzyki)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Magdalena Chilińska-Ratajczak (nauczyciel jęz. polskiego)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 26
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Sylwia Cwynar (nauczyciel jęz. polskiego)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Haster of multiplying competition
Iwona Tkacz, Wioletta Kornacka (nauczyciel matematyki)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Jolanta Bartczak (nauczyciel przyrody)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Andromedy 62,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
How to protect with your head? show , competition , games
Joanna Nowicka (nauczyciel zawodu)
Mirosława Flak
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, tereny zielone
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Herbal perversion - Herbapol on the lawn lecture , workshop
mgr inż. Ewa Kołodziej, mgr inż. Joanna Kmieć-Beuge (nauczyciel zawodu)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
show , exhibition
Agnieszka Dyk (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Królewska 12,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
games
Agnieszka Urbaniak (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Królewska 12, czytelnia
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
lecture
mgr Dariusz Czaja (nauczyciel, regionalista, Towarzystwo Ziemi Głogowskiej)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: secondary school
Głogów : II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. I. Daszyńskiego 15,
capacity: 35
!!! admissions !!!
more ...
show , lecture
Julian Obrocki (dziennikarz sportowy, kierowca rajdowy)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: any age
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a,
capacity: 70
more ...
Influenza - picture before pandemics lecture
dr hab. Egbert Piasecki, prof. PAN (wirusolog, IITD PAN)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : Biblioteka Pedagogiczna, ul. Jedności Robotniczej 10,
capacity: 50
more ...
games
Bogumił Paszkiewicz, Monika Ulińska (Manager TransEdu; koordynator platformy, Logintrans sp. z o.o. Wrocław)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
2017-10-11: 11:30 - 12:30
the age of participants: secondary school
Głogów : Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, ul. K. Miarki 1,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Operation of the transport company excursion
Kamil Grzybowski (Pracownik Komunikacji Miejskiej)
Zdzisław Kociucki
2017-10-11: 10:00 - 11:00
2017-10-11: 11:30 - 12:30
the age of participants: kindergartener primary school high school secondary school
Głogów : Komunikacja Miejska Sp. z o.o., ul. Transportowa 3,
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Agnieszka Błaszczyk (młodszy bibliotekarz, MBP Biblioteka Lokalna Osiedla Głogowskiego BLOG)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Perseusza 13,
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
The brain plays tricks laboratory
Beata Kornas, Agnieszka Chmielewska, Paulina Jarząbek (pedagog specjalny)
uczniowie klasy V
2017-10-11: 10:00 - 10:45
2017-10-11: 11:00 - 11:45
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74, sala korekcyjna
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Dance games and movement activities for kids workshop
mgr Karina Nadała (pedagog szkolny)
mgr Paulina Łuczyńska
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Akacjowa 10,
capacity: 16
!!! admissions !!!
more ...
Autumnal Decoupage workshop workshop
mgr Paulina Łuczyńska (pedagog szkolny)
mgr Karina Nadała
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Akacjowa 10,
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Programming with wizard workshop
Beata Pawłowska-Hara (nauczyciel)
2017-10-11: 10:00 - 11:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Akacjowa 10,
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Mateusz Śmikiel (Tancerz o najwyższej międzynarodowej klasie tanecznej "S", Instruktor Zumby, fitness oraz instruktor sportów siłowych.)
2017-10-11: 10:00 - 10:45
2017-10-11: 11:00 - 11:45
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Tańca Anima Danza, Aleja Wolności 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
workshop , laboratory
Edyta Cieślak (instruktor, Akademia Ruchu)
Aneta Rahnefeld
2017-10-11: 10:00 - 11:30
the age of participants: primary school
Głogów : Akademia Ruchu, ul. Brzeska 1,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
lecture
mgr Zenon Hendel (archeolog, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 10:15 - 11:15
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala edukacyjna
capacity: 80
!!! admissions !!!
more ...
The brain diet lecture
dr Marta Sochocka (biolog, IITD PAN)
2017-10-11: 10:30 - 11:30
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział w Głogowie, ul. P. Skargi 5, oraz Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane
capacity: 120
!!! admissions !!!
more ...
About water almost everything workshop , laboratory
Halina Nawizowska (nauczyciel przyrody, SP 2)
uczniowie klasy VI
2017-10-11: 10:30 - 12:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74, pracownia przyrody
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
Interesting experiments in physics show
Ernest Kłósek (nauczyciel fizyki)
2017-10-11: 10:55 - 11:30
the age of participants: primary school high school
Głogów : Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Narodowych w Jerzmanowej, ul Głogowska 19a,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Numbers and lines lecture , workshop , discussion
Grzegorz Mielczarek (matematyk, starszy wykładowca, PWSZ w Głogowie)
2017-10-11: 11:00 - 12:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 102B
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
lecture , workshop
Sławomir Mędrek (PWSZ w Głogowie)
2017-10-11: 11:00 - 12:00
the age of participants: secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 104B
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
lecture , show
Ewa Beata Pastor (PWSZ w Głogowie)
2017-10-11: 11:00 - 12:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 103B
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
Stereoscopy workshop
Piotr Szymczak (nauczyciel akademicki, Nowe Media, PWSZ)
2017-10-11: 11:00 - 12:00
the age of participants: primary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 217A
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
IN THE TREE OF THE TREES - recognition of the basic species of deciduous forests of Polish forests show , competition , games
Joanna Nowicka (nauczyciel zawodu)
Mirosława Flak
2017-10-11: 11:00 - 12:30
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, tereny zielone
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Polish Army - the history and the present lecture
podchorążowie Naukowego Koła Pamięci Narodowej WSOWL, opiekun: mjr dr Adam Szymanowicz (adiunkt, Wydział Nauk o Bezpieczeństwie, WSOWL)
2017-10-11: 11:00 - 12:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Królewska 12,
capacity: 200
more ...
excursion
Katarzyna Patyk (starszy specjalista ds. edukacji ekologicznej)
2017-10-11: 11:00 - 13:00
the age of participants: primary school
Głogów : Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych RIPOK, ul. Komunalna 3,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
lecture , workshop
Alicja Męczyńska, Łukasz Jaremkiewicz (spec. ds. marketingu)
2017-10-11: 11:00
the age of participants: secondary school
Głogów : Chrobry Głogów S.A., ul. Wita Stwosza 1,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
workshop
lic. Maciej Iżycki (kulturoznawca, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-11: 11:15 - 12:15
2017-10-12: 08:30 - 09:30
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala edukacyjna
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
About The Ig® Nobel Prizes - Research that makes people laugh and then think lecture
dr inż. Aleksandra Bielawska-Pohl (immunolog, IITD PAN)
2017-10-11: 11:30 - 12:30
the age of participants: primary school high school secondary school adult
Głogów : Gimnazjum Nr 5 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 70
more ...
show , lecture
Julian Obrocki (dziennikarz sportowy, kierowca rajdowy)
2017-10-11: 11:30 - 12:30
the age of participants: any age
Głogów : Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10,
capacity: 200
more ...
lecture , workshop
dr Jadwiga Wais (historyk medycyny, Wydział Lekarski, UMW)
2017-10-11: 11:30 - 12:30
the age of participants: secondary school adult
Głogów : II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. I. Daszyńskiego 15,
capacity: 60
more ...
Physics of water show , lecture
Artur Rokosa (fizyk, Wydział Fizyki i Astronomii, UWr)
2017-10-11: 11:30 - 13:00
the age of participants: secondary school adult
Głogów : Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Perseusza 5,
capacity: 60
more ...
Fun and games with the resistance of your own body in the teaching of selected elements of self-defense workshop , lecture , show
ppłk dr Mirosław Meńkarski (żołnierz zawodowy, straszy wykładowca, Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu, WSOWL)
6 podchorążych z Uczelnianej Sekcji Walki w Bliskim Kontakcie
2017-10-11: 11:30 - 13:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Iron health: why our body needs iron? lecture
dr Jolanta Artym (biolog, IITD PAN)
2017-10-11: 11:30 - 12:30
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum ASLAN, ul Piotra Skargi 5,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Why the dangerous diseases back? lecture
dr Marta Sochocka (biolog, IITD PAN)
2017-10-11: 11:30 - 12:30
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. P. Skargi 5,
capacity: 120
more ...
Fun with electropneumatic workshop
Wojciech Jarosz (nauczyciel, Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie)
2017-10-11: 12:00 - 13:30
the age of participants: primary school high school
Głogów : Zespół Szkół Politechnicznych, pl. Jana z Głogowa 7, S. 302
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
lecture , workshop
dr Jadwiga Wais (historyk medycyny, Wydział Lekarski, UMW)
2017-10-11: 13:00 - 14:00
the age of participants: secondary school adult
Głogów : Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, ul. K. Miarki 1,
capacity: 60
more ...
Life in a drop of water workshop , excursion , show
Grzegorz Hoffa, Iwona Schmidt (Wydział Wody, Serby)
Kinga Chuchro
2017-10-12: 08:30 - 10:30
2017-10-12: 11:30 - 13:30
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Stacja Uzdatniania Wody, Serby, ul. Wodna 1,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Brighter or darker workshop
Krystyna Mikołajczyk, Magdalena Kubacka (nauczyciel matematyki, SP 2)
uczniowie klasy VII
2017-10-12: 08:30 - 10:00
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74, pracownia informatyczno-matematyczna
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
Become a master of puzzles lecture , workshop , games
mgr Magda Szczyszczaj (nauczyciel matematyki)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum Nr 5 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Głogowski Mundial 2017 games , competition
mgr Witold Masny, mgr Damian Naskręt (nauczyciele wychowania fizycznego)
2017-10-12: 09:00 - 13:00
the age of participants: high school
Głogów : Gimnazjum Nr 5 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 50
!!! admissions !!!
more ...
Music therapy workshops workshop
mgr Aleksandra Matusiak (wykładowca, PWSZ w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 207B
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
lecture
mgr Zenon Hendel (archeolog, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala edukacyjna
capacity: 80
!!! admissions !!!
more ...
Meetings with nanotechnology show , lecture
dr Bartosz Strzelczyk (fizyk, Wydział Fizyki i Astronomii, UWr)
2017-10-12: 09:00 - 10:30
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, ul Morcinka 2,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
workshop , laboratory
Beata DeVall (Nauczyciel języka angielskiego w SP-11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Metamorphoses workshop , show
mgr Małgorzata Ciborowska (pedagog, specjalista z zakresu projektowania i technologii odzieży, Politechnika Łódzka)
Grażyna Połowin, Mariola Nawoj
2017-10-12: 09:00 - 11:00
2017-10-12: 11:15 - 13:15
the age of participants: high school
Głogów : Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Perseusza 5, s.109
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Extraordinary experiments in ordinary life show , film
Beata Jaszkiewicz-Gajda, Lidia Chodor (nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, SP 7)
2017-10-12: 09:00 - 11:30
the age of participants: kindergartener
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 7, ul. I. Daszyńskiego 11,
capacity: 24
!!! admissions !!!
more ...
Improve your memory! workshop , show
Alicja Zegadło, Agnieszka Kukła (nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, SP 7)
2017-10-12: 09:00 - 11:30
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 7, ul. I. Daszyńskiego 11,
capacity: 24
!!! admissions !!!
more ...
Board game tournament competition
Anna Przybylska, Jolanta Trzaniec (nauczyciele matematyki, SP 7)
2017-10-12: 09:00 - 12:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 7, ul. I. Daszyńskiego 11,
capacity: 60
!!! admissions !!!
more ...
Savoir vivre - good manners on a daily basis and occasionally lecture , competition
dr Beata Kohlman (pedagog, Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie)
mgr inż. Maciej Suski
2017-10-12: 09:00 - 10:30
the age of participants: high school
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a, s. 117
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Clean energy lecture , show
mgr Leszek Malica (nauczyciel ZSSiB w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: high school
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a, s. PS1
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Magical chemistry laboratory
Iwona Jaworska (nauczyciel matematyki)
Katarzyna Kuczewska
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Let’s make something interesting with monochrome light laboratory
Iwona Jaworska (nauczyciel matematyki)
Dorota Zaremba
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Where on holiday? discussion
Iwona Jaworska (nauczyciel matematyki)
Urszula Metelska
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Giant floor game -"knowledge without limits" games
Iwona Jaworska (nauczyciel matematyki)
Iwona Wspaniała
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Oxford debate - Is it worth learning? discussion
Iwona Jaworska (nauczyciel matematyki)
Jolanta Peciak
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Logical diagrams lecture , workshop
Iwona Jaworska (nauczyciel matematyki)
Łukasz Cirko, Aleksander Kondraciuk
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
How to learn to make a success? lecture , workshop
Iwona Jaworska (nauczyciel matematyki)
Barbara Burkiewicz, Alicja Ostrowska, Elżbieta Mazur
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Waste and water management show , lecture , workshop
mgr Artur Garduła (nauczyciel wychowania fizycznego w SP-11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Physics in the kitchen show , laboratory , lecture
mgr Mariola Talkowska (nauczyciel fizyki w SP 11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Music without borders show , laboratory
mgr Sylwia Pajdzik (nauczyciel techniki w SP 11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Stars of Americas show , laboratory , lecture
mgr Alina Sanecka (Nauczyciel j. niemieckiego w SP-11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
How to disenchant the colors of the plants? show , laboratory
mgr Anna Jażło (Nauczyciel biologii w SP-11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Magic suitcase show , lecture , workshop
mgr Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska (nauczyciel j. polskiego w SP 11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Don't buy a pig in a poke show , workshop
mgr Ewa Bąk, mgr Lucyna Rhode (nauczyciel j. niemieckiego w SP 11 w Głogowie)
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Chemistry around us show , laboratory
mgr Mirosława Różycka (Nauczyciel chemii w SP-11 w Głogowie)
mgr Joanna Raszkiewicz-Mliczek
2017-10-12: 09:00 - 10:00
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Fun and games with the resistance of your own body in the teaching of selected elements of self-defense workshop , lecture , show
ppłk dr Mirosław Meńkarski (żołnierz zawodowy, straszy wykładowca, Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu, WSOWL)
6 podchorążych z Uczelnianej Sekcji Walki w Bliskim Kontakcie
2017-10-12: 09:30 - 11:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Zespół Szkół Politechnicznych, pl. Jana z Głogowa 7,
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
exhibition , lecture
mgr Antoni Stryjewski (geolog, Muzeum Mineralogiczne, Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska, UWr)
2017-10-12: 09:30 - 10:30
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55,
capacity: 60
more ...
lecture
Jan Buczkowski (Państwowa Inspekcja Pracy)
2017-10-12: 09:30 - 10:30
the age of participants: secondary school
Głogów : Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, ul. K. Miarki 1,
capacity: 50
!!! admissions !!!
more ...
Polish Army - the history and the present lecture
podchorążowie Naukowego Koła Pamięci Narodowej WSOWL, opiekun: mjr dr Adam Szymanowicz (adiunkt, Wydział Nauk o Bezpieczeństwie, WSOWL)
2017-10-12: 09:30 - 10:30
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Akacjowa 10,
capacity: 60
more ...
Integration dances learning workshop
mgr Aleksandra Matusiak (wykładowca, PWSZ w Głogowie)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 207B
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Projection of human loneliness workshop
mgr Leokadia Wójt (nauczyciel języka polskiego)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, s. 2
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Geodetic quest for treasure workshop , show
mgr Dominika Kantorska (nauczyciel geodezji)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, tereny zielone
capacity: 10
!!! admissions !!!
more ...
Paper box workshop , games
inż. Ewa Banasik (nauczyciel zawodu)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, sala architektury krajobrazu
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Nature around us - do you know what a tree is? show , competition , games
Joanna Nowicka (nauczyciel zawodu)
Mirosława Flak
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, tereny zielone
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
No panic workshop
mgr Dorota Wechta; mgr Ewa Serafin-Korczak (nauczyciel edb)
uczniowie technikum 6
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55,
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Family of 5 Nobel Prizes lecture
dr hab. Kazimierz Orzechowski, prof. UWr (chemik, Wydział Chemii, UWr)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: any age
Głogów : Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10, aula
capacity: 200
!!! admissions !!!
more ...
workshop , exhibition
Agata Leszczyńska (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)
2017-10-12: 10:00 - 12:00
the age of participants: kindergartener primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Królewska 12, hol na parterze
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
What is a gene lecture
dr Monika Chaszczewska-Markowska (immunolog, IITD PAN)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: secondary school adult
Głogów : II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. I. Daszyńskiego 15,
capacity: 55
more ...
Good manners in different countries - touristick savoir-vivre workshop
Ewa Pastor, Agnieszka Łachowska (nauczycielka przedsiębiorczości, nauczycielka historii)
2017-10-12: 10:00 - 10:45
2017-10-12: 11:00 - 11:45
the age of participants: high school
Głogów : Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Perseusza 5, szkolna świetlica
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
Gimnast of mind - games and logical toys workshop
Elżbieta Konopska (nauczyciel matematyki)
Wioletta Garduła
2017-10-12: 10:00 - 11:00
2017-10-12: 11:15 - 12:15
the age of participants: high school
Głogów : Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Perseusza 5, s.204
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
What does my language say about me? workshop
mgr Urszula Majdańska-Wachowicz, mgr Aneta Radziejewska-Bacia (nauczycielka języka angielskiego, nauczycielka języka niemieckiego)
2017-10-12: 10:00 - 10:45
2017-10-12: 11:00 - 11:45
the age of participants: high school
Głogów : Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Perseusza 5, s. 109a
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Fine featers make fine birds - color in personal branding workshop
dr Małgorzata Maćkowiak (artysta malarz, nauczyciel)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
2017-10-12: 11:15 - 12:15
the age of participants: high school
Głogów : Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Perseusza 5, s. 309
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Smog`s elements - what is smog and why is so deleterious to our health? lecture
mgr Emil Paluch (mikrobiolog, Wydział Nauk Biologicznych, UWr)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: any age
Głogów : Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, ul. Folwarczna 7,
capacity: 60
more ...
Nicolaus Copernicus- the representative of our planet performance
Iwona Marciniak, Mirosława Matczak (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, SP 2)
uczniowie klasy IV
2017-10-12: 10:00 - 10:45
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74, sala gimnastyczna
capacity: 100
!!! admissions !!!
more ...
The power of imagination show , lecture , workshop
mgr Agnieszka Wilczyńska-Urbanowska (nauczyciel j. polskiego w SP 11 w Głogowie)
2017-10-12: 10:00 - 11:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
capacity: 25
!!! admissions !!!
more ...
Build with us workshop
mgr inż. Piotr Raczkowski (nauczyciel zawodu)
mgr inż. Jarosław Cech
2017-10-12: 10:30 - 11:30
the age of participants: primary school high school
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a,
capacity: 15
!!! admissions !!!
more ...
Playing plants workshop
Krystyna Mikołajczyk, Magdalena Kubacka (nauczyciel matematyki, SP 2)
uczniowie klasy VII
2017-10-12: 10:45 - 12:00
the age of participants: primary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74, pracownia informatyczno-matematyczna
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
workshop , show
Ewa Beata Pastor (PWSZ w Głogowie)
2017-10-12: 11:00 - 12:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 103B
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...
workshop
Kamila Anczarska (młodszy bibliotekarz, MBP Biblioteka Lokalna Osiedla Głogowskiego BLOG)
2017-10-12: 11:00 - 12:00
the age of participants: primary school high school
Głogów : Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Perseusza 13,
capacity: 16
!!! admissions !!!
more ...
Polish Army - the history and the present lecture
podchorążowie Naukowego Koła Pamięci Narodowej WSOWL, opiekun: mjr dr Adam Szymanowicz (adiunkt, Wydział Nauk o Bezpieczeństwie, WSOWL)
2017-10-12: 11:00 - 12:00
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 3, Plac Mieszka I 22,
capacity: 150
more ...
workshop
Ewelina Wyrwas (plastyk, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie)
2017-10-12: 11:15 - 12:15
the age of participants: primary school high school
Głogów : Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, Brama Brzostowska 1, sala edukacyjna
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
workshop , lecture
dr n. med. Paweł Dąbrowski (lekarz, Wydział Lekarski, UMW)
2017-10-12: 11:15 - 12:30
the age of participants: secondary school adult
Głogów : II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. I. Daszyńskiego 15,
capacity: 60
more ...
Meetings with nanotechnology show , lecture
dr Bartosz Strzelczyk (fizyk, Wydział Fizyki i Astronomii, UWr)
2017-10-12: 11:30 - 13:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Zespół Szkół Politechnicznych, pl. Jana z Głogowa 7,
capacity: 100
!!! admissions !!!
more ...
About Ludwik Hirszfeld and blood groups lecture
dr Monika Chaszczewska-Markowska (immunolog, IITD PAN)
2017-10-12: 11:30 - 12:30
the age of participants: secondary school adult
Głogów : Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jedności Robotniczej 10, aula
capacity: 200
!!! admissions !!!
more ...
exhibition , lecture
mgr Antoni Stryjewski (geolog, Muzeum Mineralogiczne, Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska, UWr)
2017-10-12: 11:30 - 12:15
the age of participants: high school secondary school adult
Głogów : II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. I. Daszyńskiego 15,
capacity: 55
more ...
Smog`s elements - what is smog and why is so deleterious to our health? lecture
mgr Emil Paluch (mikrobiolog, Wydział Nauk Biologicznych, UWr)
2017-10-12: 11:30 - 12:30
the age of participants: any age
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 7, ul. I. Daszyńskiego 11,
capacity: 60
more ...
Fun and games with the resistance of your own body in the teaching of selected elements of self-defense workshop , lecture , show
ppłk dr Mirosław Meńkarski (żołnierz zawodowy, straszy wykładowca, Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu, WSOWL)
6 podchorążych z Uczelnianej Sekcji Walki w Bliskim Kontakcie
2017-10-12: 11:30 - 13:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich, ul. Sikorskiego 11,
capacity: 30
more ...
Benefits of errors in science lecture
dr hab. Kazimierz Orzechowski, prof. UWr (chemik, Wydział Chemii, UWr)
2017-10-12: 11:30 - 12:30
the age of participants: any age
Głogów : Szkoła Podstawowa nr 2, Aleja Wolności 74,
capacity: 60
more ...
Meeting with history. To rescue from oblivion. 77th anniversary of Polish families' deportation to Siberia lecture , film , discussion
mgr inż. Jan Rzepa (nauczyciel ZSSiB w Głogowie)
Joanna Pruska
2017-10-12: 11:45 - 13:00
the age of participants: high school secondary school
Głogów : Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci, ul. Piastowska 2a, aula
capacity: 100
!!! admissions !!!
more ...
Forest - a treasure trove of vitamins lecture , show , competition
Joanna Nowicka (nauczyciel zawodu)
Mirosława Flak
2017-10-12: 12:00 - 13:00
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, s. 2
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
Polish Army - the history and the present lecture
podchorążowie Naukowego Koła Pamięci Narodowej WSOWL, opiekun: mjr dr Adam Szymanowicz (adiunkt, Wydział Nauk o Bezpieczeństwie, WSOWL)
2017-10-12: 12:15 - 13:15
the age of participants: primary school high school secondary school
Głogów : Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler, Plac Mieszka I 22,
capacity: 150
more ...
workshop , lecture
dr n. med. Paweł Dąbrowski (lekarz, Wydział Lekarski, UMW)
2017-10-12: 13:00 - 14:15
the age of participants: secondary school adult
Głogów : Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II, ul. K. Miarki 1,
capacity: 60
more ...
Winged allies of forests and gardens lecture , show , competition
Joanna Nowicka (nauczyciel zawodu)
Mirosława Flak
2017-10-12: 13:30 - 14:30
the age of participants: high school
Głogów : Technikum nr 6, ul. Folwarczna 55, s. 2
capacity: 30
!!! admissions !!!
more ...
In the Hephaestus lab show , laboratory
dr inż. Sz. Biernat (Instytut Politechniczny, PWSZ w Głogowie)
prof. dr hab. inż. A. Bydałek
2017-10-12: 17:30 - 18:30
the age of participants: secondary school adult
Głogów : Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. P. Skargi 5, s. 03B
capacity: 20
!!! admissions !!!
more ...

PRINT print

      Member of European Science Events Association       *                         Find us: