english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Dotychczasowe biuletyny:

Biuletyny - rok 2016
Biuletyny - rok 2015
Biuletyny - rok 2014
Biuletyny - rok 2013
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004

Szukaj w Biuletynach:

e-Biuletyn

2015-08-03: Biuletyn DFN 4/2015

Nowość na stronie internetowej Festiwalu Nauki

Inauguracja XVIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki za dwa miesiące, ale już teraz zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z bogatym programem największego święta wiedzy na Dolnym Śląsku.

Jako organizatorzy staramy się wciąż udoskonalać formę Festiwalu oraz urozmaicać naszą stronę internetową. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o nowości, która w najbliższym czasie pojawi się na naszej stronie.

W zakładce Spotkanie z..., znajdą się wywiady i artykuły przedstawiające sylwetki osób prowadzących imprezy w ramach Festiwalu Nauki. Chcemy, aby dzięki tej nowej inicjatywie mieli Państwo niepowtarzalną okazję poznać od innej strony prawdziwych miłośników wszelkich dziedzin wiedzy, sztuki i kultury, wejść do świata ich pasji.

Jednocześnie przypominamy, że w programie, do czasu rozpoczęcia Festiwalu, mogą pojawić się zmiany, o których będziemy Państwa na bieżąco powiadamiać w zakładce Uwaga! Zmiany w programie.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia Aktualności!

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Member of European Science Events Association       *

Znajdź nas: