english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Dotychczasowe biuletyny:

Biuletyny - rok 2016
Biuletyny - rok 2015
Biuletyny - rok 2014
Biuletyny - rok 2013
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004

Szukaj w Biuletynach:

e-Biuletyn

2015-07-13: Biuletyn DFN 3/2015

XVIII Dolnośląski Festiwal Nauki coraz bliżej!

Do rozpoczęcia XVIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki pozostały zaledwie dwa miesiące. Tegorocznej edycji Święta Nauki towarzyszyć będzie hasło Światło nauki.Podobnie jak w latach ubiegłych w przygotowaniu Festiwalu biorą udział wrocławskie uczelnie wyższe, a także liczne grono Współorganizatorów. Efektem ich pracy jest niezwykle bogaty program – dostępny na naszej stronie internetowej. Znajdą w nim Państwo liczne wykłady, pokazy, warsztaty, wycieczki, dyskusje panelowe, wystawy, spektakle, koncerty, projekcje ze wszystkich dziedzin nauki i kultury. W sumie blisko 1 500 spotkań adresowanych od przedszkolaka do seniora.

Zapraszamy do czytania, pojawiających się w cotygodniowych odstępach, zapowiedzi każdego z dziewięciu paneli tematycznych, które składają się na program XVIII DFN.  Krótkie zwiastuny mają na celu przybliżenie poszczególnych imprez z różnych dziedzin wiedzy. Dwa pierwsze – Nauki humanistyczne i Obszary sztuki– można już znaleźć w Aktualnościach.

Już teraz gorąco namawiamy do zarezerwowania sobie przedostatniego tygodnia września, by móc spędzić czas w fascynującym świecie wiedzy podczas XVIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki!

Jednocześnie przypominamy o śledzeniu zakładki Uwaga! Zmiany w Programie, w której znajdą Państwo najświeższe informacje dotyczące ewentualnych zmian w programie.

Serdecznie zapraszamy!

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Member of European Science Events Association       *

Znajdź nas: