english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Dotychczasowe biuletyny:

Biuletyny - rok 2016
Biuletyny - rok 2015
Biuletyny - rok 2014
Biuletyny - rok 2013
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004

Szukaj w Biuletynach:

e-Biuletyn

2013-09-26: Biuletyn DFN 4/2013

Ruszajcie w Region!

Wczoraj Uroczystym Zakończeniem na Politechnice Wrocławskiej podsumowaliśmy stacjonarną edycję XVI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki we Wrocławiu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim prowadzącym oraz wolontariuszom przygotowującym i przeprowadzającym zajęcia. Wasze zaangażowanie jest dla nas nieocenione i liczymy na kolejne pomysły w przyszłym roku!

Największą radością była dla nas jednak obecność na naszych imprezach wszystkich zainteresowanych – zarówno przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, jak i dorosłych. Mamy nadzieję, że jako uczestnicy Festiwalu jesteście zadowoleni z udziału w wybranych przez siebie wydarzeniach, a także doceniacie trud, jaki wszystkie uczelnie, instytucje kulturalne i oświatowe oraz pracownicy Biura włożyli w organizację tak wielkiego przedsięwzięcia. Z roku na rok staramy się doskonalić Festiwal, by sprostać oczekiwaniom publiczności w każdym wieku. Za wszelkie niedociągnięcia przepraszamy i zapewniamy, że będziemy starali się wciąż ulepszać nasze święto wiedzy.

Tych, którzy nie zdążyli nas odwiedzić – lub czują festiwalowy niedosyt – zapraszamy w podróż po Dolnym Śląsku. Może to być nie tylko okazja do udziału w imprezach, lecza także dobry moment na jesienną wycieczkę, dzięki której poznacie nasz region. A warto! Kolejno możecie odwiedzić:

26–27 września  Legnicę, Lubin i Zgorzelec
3–4 października   Głogów
3–15 października Wałbrzych
9–11 października  Dzierżoniów
10–11 października  Jelenią Górę i Bystrzycę Kłodzką
16–18 października  Ząbkowice Śląskie

Serdecznie zapraszamy!

Aleksandra Kotala
Biuro Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Member of European Science Events Association       *

Znajdź nas: