english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Aktualności

Festiwal we wspomnieniach – Tadeusz Różewicz – „Gigant literatury”

W dzień Uroczystego Zakończenia edycji stacjonarnej Dolnośląskiego Festiwalu Nauki – 27 wrześniaUniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim przeprowadził wydarzenie: „Tadeusz Różewicz – „Gigant literatury”, autor „Światowego Hymnu Książki””. Ta impreza przyciągnęła ponad setkę osób! Trudno się dziwić – spotkanie miało charakter parateatralnego spektaklu, dotykającego rozległej twórczości i zainteresowań bohatera spotkania – od poezji  i dramatu, po fascynację człowiekiem  i jego wnętrzem. Wydarzenie dało uczestnikom wiele łez wzruszenia, śmiechu i nowej wiedzy.

Dziękujemy organizatorom – Uniwersytetowi Trzeciego Wieku – za tak pięknie przygotowane spotkanie. Współpraca z Wami jest zawsze owocna, miła i pomyślna! Dziękujemy za zaangażowanie, ciepłe słowa, za stałe dzielenie się Waszymi pasjami, umiejętnościami, wiedzą i życiowym doświadczeniem.

Domyślamy się, że wszyscy nieobecni na tym wydarzeniu w PROZIE  żałują, ale na pocieszenie zostawiamy Wam piękne zdjęcia, które w pełni ukazują klimat, panujący na spotkaniu. Autorką fotografii jest pani Angelika Marcioch - studentka I roku MISHiS Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych w UWr.

Zuzanna Klimecka

DRUKUJ drukuj

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Member of European Science Events Association       *

Znajdź nas: