english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Festiwal wspierają finansowo:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Gmina Wrocław

Urząd marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA

Fundacja Polska Miedź

O Festiwalu

Realizatorzy

ŚRODOWISKOWY KOORDYNATOR

prof. Tadeusz Dobosz
prof. dr hab. Tadeusz Dobosz

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

e-mail: tadeusz.dobosz@umed.wroc.pl
tel. 71 784 15 88
 

z-ca Środowiskowego Koordynatora Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

dr hab. inż. Ryszard Polechoński, prof. UPW
dr hab. inż. Ryszard Polechoński, prof. UPW

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

e-mail: ryszard.polechonski@up.wroc.pl
tel. 71 320 58 75 
 

RADA PROGRAMOWA

Honorowi Członkowie Rady Programowej

Kazimierz Orzechowski
dr hab. Kazimierz Orzechowski, prof. UWr

Uniwersytet Wrocławski

e-mail: kazimierz.orzechowski@chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 71 14


prof. dr hab. Adam Jezierski

Uniwersytet Wrocławski

e-mail: adam@wchuwr.chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 73 30


prof. dr hab. inż. Kazimiera A. Wilk

Politechnika Wrocławska

e-mail: kazimiera.wilk@pwr.edu.pl
tel. 71 320 28 28


prof. dr hab. Aleksandra Kubicz

Uniwersytet Wrocławski

e-mail: aleksandra_kubicz@o2.pl

Koordynatorzy uczelniani:

dr hab. Grażyna Antczak, prof. nadzw.
dr hab. Grażyna Antczak, prof. nadzw.

Uniwersytet Wrocławski

e-mail: antczak@ifd.uni.wroc.pl
tel. 71 375 92 65
koordynatorzy wydziałowi UWr

prof. dr hab. inż. Piotr Dudziński
prof. dr hab. inż. Piotr Dudziński

Politechnika Wrocławska

e-mail: piotr.dudzinski@pwr.edu.pl
tel. 71 321 53 96
koordynatorzy wydziałowi PWr

dr inż. Agnieszka Orkusz
dr inż. Agnieszka Orkusz

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

e-mail: agnieszka.orkusz@ue.wroc.pl
tel. 71 368 04 80


dr hab. inż. Ryszard Polechoński, prof. UPW

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

e-mail: ryszard.polechonski@up.wroc.pl
tel. 71 320 58 75 
koordynatorzy wydziałowi UPW

dr Zygmunt Domagała
dr Zygmunt Domagała

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

e-mail: zygmunt.domagala@umed.wroc.pl

 dr Olga Ksenicz
dr hab. Olga Ksenicz

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

e-mail: catallina@tlen.pl


dr Marek Sienkiewicz

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

e-mail: mare.sienkiewicz@gmail.com


dr hab. Wioletta Dziubek-Rogowska

 

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

e-mail: wioletta.dziubek-rogowska@awf.wroc.pl lub dfn@awf.wroc.pl
tel. 71 347 35 20


dr hab. Ewa Giedrojć, prof. PWST

Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu

e-mail: dzianauk@pwst.krakow.pl
tel. 71 367 40 15, 367 72 40


ks. prof. PWT dr hab. Sławomir Stasiak

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu

e-mail: stasiak@pwt.wroc.pl
tel. 71 327 12 02, 71 322 99 70 w. 27


mjr dr inż. Piotr Saska

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

e-mail: p.saska@wso.wroc.pl
tel. 71 261 658 256

Zastępca koordynatora uczelnianego
kpt. mgr Piotr Bastkowski
e-mail: p.bastkowski@wso.wroc.pl
tel. 71 261 658 155

 

 

Koordynatorzy Instytutów PAN:


dr hab. Egbert Piasecki, prof. PAN

Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda we Wrocławiu

e-mail: piasecki@iitd.pan.wroc.pl
tel. 71 370 99 65


dr Adam Watras

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN im. Włodzimierza Trzebiatowskiego we Wrocławiu

e-mail: a.watras@int.pan.wroc.pl
tel. 71 395 41 83

PEŁNOMOCNICY ŚRODOWISKOWEGO KOORDYNATORA

Pełnomocnik Koordynatora ds. Regionu:


prof. dr hab. inż. Jadwiga Sołoducho

Politechnika Wrocławska

e-mail: jadwiga.soloducho@pwr.edu.pl
tel. 71 320 28 91

Pełnomocnik Koordynatora ds. Współpracy Międzynarodowej:


mgr Barbara Cader-Sroka

Uniwersytet Wrocławski

e-mail: cader@astro.uni.wroc.pl
tel. 71 372 93 73

Pełnomocnik Koordynatora ds. Interaktywnych pokazów w szkołach:


dr hab. Irena Maliszewska

Politechnika Wrocławska

e-mail: irena.helena.maliszewska@pwr.edu.pl
tel. 71 320 32 56

Przedstawiciele w Regionie:


dr Maciej Pawłowski

Jelenia Góra

Politechnika Wrocławska - Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Jeleniej Górze
e-mail: maciej.pawlowski@pwr.edu.pl
tel. 75 75 510 48


mgr Janusz Matuszewski

Legnica

Politechnika Wrocławska - Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Legnicy
e-mail: zod.legnica@pwr.edu.pl
tel. 76 850 29 66


mgr Iwona Rychlik

Wałbrzych

Biuro Edukacji i Wychowania Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu

e-mail: i.rychlik@um.walbrzych.pl
tel. 74 665 53 09


dr Barbara Mianowska

Ząbkowice Śląskie

III Liceum Ogólnokształcące im.Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich
e-mail: barbara.mianowska@gmail.com


dr Małgorzta Żochowska

Bystrzyca Kłodzka

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej
e-mail: margzoch@poczta.fm
tel. 730 800 480


Piotr Gruszczyński

Zgorzelec

Centrum Sportowo Rekreacyjne Sp. z o.o.
e-mail: csr.zgorzelec@gmail.com
tel. 75 64 92 706

Dyrektor Administracji - Marta Kielmas
martakielmas@gmail.com
kom. 782 810 504


Urszula Zięba

Głogów

Dyrektor Biblioteki Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie
e-mail: zieba@pwsz.glogow.pl
tel. 76 832 04 22


mgr Jadwiga Horanin

Dzierżoniów

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dzierżoniowie
e-mail: j.horanin@gmail.com
tel. 74 646 46 42


mgr Małgorzata Życzkowska-Czesak

Lubin

Dyrektor Centrum Kultury "Muza" w Lubinie
e-mail: dyrektor@ckmuza.pl
tel. 76 746 22 55

DRUKUJ drukuj

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Wrocław - Europejska Stolica Kultury 2016      Member of European Science Events Association       *

Znajdź nas: