english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Festiwal wspierają finansowo:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Urząd marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Gmina Wrocław

Ośrodek  Pamięć i Przyszłość

Fundacja Polska Miedź

KGHM

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA

Aktualności

Lokalizator imprez

W tym roku dodaliśmy do naszego serwisu internetowego narzędzie, które na pewno ułatwi wyszukiwanie imprez. Jest to lokalizator, który daje możliwość szukania pobliskich  imprez festiwalowych. Pokazuje on lokalizację wybranego przedsięwzięcia, a także znajdujące się
w promieniu 0,5km, 1km, 1,5km oraz 2km inne punkty festiwalowe. Dzięki temu ulepszeniu po zakończeniu jednej imprezy można błyskawicznie odszukać kolejną, odbywającą się w pobliżu.

Dodatkową funkcją lokalizatora jest przeszukiwanie bazy przedsięwzięć, poruszając się po mapie. Pinezki oznaczają lokalizacje działań festiwalowych.

Nowe narzędzie wyposażone jest również w specjalny kalendarzyk, dzięki któremu możemy odszukać na mapie imprezy odbywające się w jeden interesujący nas dzień. Wystarczy ograniczyć wyszukiwanie do wybranej daty.

Lokalizator dostępny jest pod adresem:http://www.festiwal.wroc.pl/2014/index.php?c=lokalizator, natomiast wyszukiwarka pobliskich imprez dostępna jest w szczegółach imprez.

Wierzymy, że nowa opcja na naszej stronie internetowej usprawni poszukiwania i pozwoli oszczędzić czas.

DRUKUJ drukuj

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Member of European Science Events Association       PLACES project        *

Znajdź nas: