english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Festiwal wspierają finansowo:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Urząd marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Gmina Wrocław

Fundacja Polska Miedź

KGHM

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA

Dotychczasowe biuletyny:

Biuletyny - rok 2013
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004

Szukaj w Biuletynach:

e-Biuletyn

2013-09-18: Biuletyn DFN 2/2013

Ostatni dzwonek przed Festiwalem!

Nie wiecie jeszcze, czym zająć się w jesienne dni? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! W sumie – w edycji stacjonarnej oraz regionalnej – przygotowaliśmy ponad 1400 imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Już w czwartek 19 września rusza XVI Dolnośląski Festiwal Nauki. O godz. 14:00 zapraszamy na Uroczystą Inaugurację do Auli Leopoldyńskiej (Gmach Główny UWr,
pl. Uniwersytecki 1). Po oficjalnej części na wrocławski Rynek wkroczą żołnierze Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Elementami dynamicznego pokazu będzie wjazd Hummerów, ostrzał z broni maszynowej, udzielanie pierwszej pomocy czy obezwładnianie snajpera. Całość okrasi słowem redaktor Polskiego Radia Wrocław – Marek Obszarny, a organizatorzy przybliżą najciekawsze imprezy. Inne przygotowane atrakcje poznacie, jeśli tylko się pojawicie!

Żeby ułatwić Wam wybór z tak bogatej oferty propozycji, zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki w internetowej wersji Programu, a także do pobierania aplikacji na urządzenia z system iOS oraz Android, dzięki którym o każdej porze będziecie mogli sprawdzić informacje dotyczące interesujących Was zajęć.

Aleksandra Kotala
17 września 2013 r.

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Member of European Science Events Association       PLACES project        *

Znajdź nas: