english version English

Dolnośląski Festiwal Nauki Dolnośląski Festiwal Nauki

Festiwal wspierają finansowo:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Urząd marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Gmina Wrocław

Fundacja Polska Miedź

KGHM

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA

Dotychczasowe biuletyny:

Biuletyny - rok 2013
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004

Szukaj w Biuletynach:

e-Biuletyn

2004-11-19: Biuletyn DFN 9/2004

VII DFN - Podsumowanie i refleksje

Szanowni Państwo,

Tegoroczny Festiwal Nauki już się zakończył. W październiku odbyły się ostatnie festiwalowe imprezy sesji wyjazdowych w miastach Dolnego Śląska.

Nadszedł czas podsumowań i refleksji.
Festiwal jest ogromnym przedsięwzięciem. W tym roku przygotowywało go ponad 900 osób - ludzi nauki i kultury. Odbyło się ponad 700 imprez o różnym charakterze, dla odbiorców w różnym wieku. Niekwestionowanymi "przebojami" tegorocznego Festiwalu były: pokaz „Między magią i fizyką”, wystawa Muzeum Anatomicznego Akademii Medycznej oraz pokaz pt. „Cyrk fizyczny”. Każdy z nich zgromadził ponad 1000 uczestników. Szerzej o poszczególnych imprezach Festiwalu piszemy na naszej stronie internetowej: http://www.festiwal.wroc.pl/2004/pl/index.php?page=aktualnosci.
Sukces Festiwalu to sukces nas wszystkich: organizatorów, wykładowców, gości. Mamy szczęście współpracować z pełnymi pasji i zaangażowania ludźmi, którzy potrafią interesująco przekazać swoją wiedzę i doświadczenie.

Cieszymy się, że i Państwo - nasi odbiorcy - nas nie zawiedli. W tym roku odwiedziło nas ok. 75 tys. osób. Nasi najwierniejsi odbiorcy towarzyszą nam od samego początku, od pierwszego Festiwalu. Dziękujemy i mamy nadzieję, że i w tym roku nie zwiedliśmy Państwa oczekiwań. Dołożymy wszelkich starań, by przyszłoroczny Festiwal był równie udany jak poprzednie. Staramy się, by co roku pojawiały się nowe wątki i tematy i tak będzie w przyszłym roku. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Dolnośląskim Festiwalu Nauki w 2005 roku.

Organizatorzy Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

Bądź poinformowany

subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Member of European Science Events Association       PLACES project        *

Znajdź nas: