Discovery

 

english version english
Dotychczasowe biuletyny:
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004
Szukaj w Biuletynach:
e-Biuletyn 2012-06-20: Biuletyn DFN 4/2012 Program imprez festiwalowych już dostępny!

18 czerwca oddaliśmy do Państwa dyspozycji Program XV jubileuszowej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zakładki Program, w której znaleźć można informacje kiedy i gdzie odbędzie się Uroczysta Inauguracja i jakie atrakcje będą jej towarzyszyć, komu w tym roku zostanie poświęcony Panteon Nauki Wrocławskiej, a czego dotyczyć będzie Debata Oksfordzka. W związku z obchodzonymi rocznicami przybliżymy sylwetki ks. Piotra Skargi oraz Janusza Korczaka. Podczas niezwykle ciekawie zapowiadającej się dyskusji panelowej „Narkotyki, nie daj się wkręcić!” poznamy problem leczenia uzależnień, działania narkotyków oraz odpowiedzialności karnej związanej z posiadaniem i dystrybucją tych zakazanych środków. Program to spotkania naukowe i kulturalne, przygotowane przez środowisko naukowe Dolnego Śląska, skupione w odpowiednich grupach tematycznych oraz cykl imprez prezentowanych w wybranych miastach województwa. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Jednocześnie zaznaczamy, że w programie, do czasu Festiwalu, mogą wystąpić zmiany, które będą na bieżąco zamieszczane w zakładce „Uwaga! Zmiany w Programie”.

Informujemy również, że Biuro Dolnośląskiego Festiwalu Nauki nie prowadzi zapisów na poszczególne imprezy. Wszelkie informacje nt. formy zapisów i terminów znajdują się
w Programie (wersja papierowa i elektroniczna).

Przypominamy, że w dalszym ciągu poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizowaniu Festiwalu. Informacje na ten temat dostępne pod niniejszym adresem.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się również z nowouruchomioną stroną Dolnośląskiego Festiwalu Nauki www.festiwal.wroc.pl

 

Piotr Krysiak
Rzecznik prasowy DFN

Bądź poinformowany subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Contact form submitted!
Dziękujemy za wysłanie formularza.
Member of European Science Events Association       PLACES project        *