Discovery

 

english version english
Dotychczasowe biuletyny:
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004
Szukaj w Biuletynach:
e-Biuletyn 2011-06-18: Biuletyn DFN 1/2011 1200 wydarzeń związanych z nauką, kulturą i sztuką

Szanowni miłośnicy Dolnośląskiego Festiwalu Nauki,

dobiegły końca prace związane z przygotowaniem Programu tegorocznej edycji Festiwalu. Zapraszamy do zapoznawania się z propozycjami przygotowanymi przez środowisko naukowe Wrocławia i Dolnego Śląska.

Na stronie internetowej Festiwalu www.festiwal.wroc.pl (w zakładce 'program') prezentujemy Państwu Program imprez XIV DFN. W trakcie wakacji, za pośrednictwem biuletynu, przybliżać będziemy wybrane tematy. Jak co roku oferta Festiwalu jest bardzo szeroka i z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy oraz Współorganizatorzy przygotowali bogatą ofertę z zakresu nauk ścisłych, biologicznych, humanistycznych, kultury i sztuki. Dziewięć paneli tematycznych, czterdzieści dwie grupy tematyczne oraz 720 imprez przygotowanych w ramach tychże grup. Ponadto przygotowane zostały Imprezy Wiodące (łącznie 15) oraz spotkania w regionie, co daje blisko 1200 wydarzeń związanych z nauką, kulturą i sztuką.

Jednocześnie zaznaczamy, że w Programie, do czasu Festiwalu, mogą wystąpić zmiany, o których na bieżąco będziemy Państwa informować w zakładce „Uwaga zmiany w Programie” na stronie głównej Festiwalu www.festiwal.wroc.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

Piotr Krysiak

Bądź poinformowany subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Contact form submitted!
Dziękujemy za wysłanie formularza.
Member of European Science Events Association       PLACES project        *