Discovery

 

english version english
Dotychczasowe biuletyny:
Biuletyny - rok 2012
Biuletyny - rok 2011
Biuletyny - rok 2010
Biuletyny - rok 2009
Biuletyny - rok 2008
Biuletyny - rok 2007
Biuletyny - rok 2006
Biuletyny - rok 2005
Biuletyny - rok 2004
Szukaj w Biuletynach:
e-Biuletyn 2008-08-25: Biuletyn DFN 5/2008 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU na XI DFN

22 września zapraszamy na NASZ dzień w czasie Dolnośląskiego Festiwalu Nauki! Razem z członkami Koła Naukowego Variograf UWr. opowiemy, pokażemy i podyskutujemy na temat edukacji seniorów.

Zgodnie z myślą przewodnią Festiwalu - „poszerzenie horyzontu”, proponujemy nowe spojrzenie na cele, możliwości, formy i różnorodności metod uczenia się pokolenia późnej dorosłości. Zapraszamy na trening pamięci, a także na małą „podróż po świecie nauki” połączoną z degustacją i poznawaniem trendów żywieniowych pokoleń.

W naszej KAWIARNI studenci – seniorzy przy współudziale juniorów z Koła Naukowego Variograf - przy świecach i herbatce przedstawią „Dzieje Ojczyste nie tylko w pieśni zapisane”. Będą pieśni, recytacje, pokaz multimedialny, wystawa i mini konkursy z nagrodami.

W nawiązaniu do Europejskiego Roku Dialogu Międzykulturowego przedstawimy mniejszości etniczne naszej małej Ojczyzny, jaką jest Wrocław i jej dzieje.

W swej 9-letniej formalnej przynależności do Uniwersytetu Wrocławskiego już po raz trzeci jesteśmy na Dolnośląskim Festiwalu Nauki.p>

Chcemy dzielić się naszą radością i dumą!

dr Aleksander Kobylarek UTW
Koordynator imprezy

Bądź poinformowany subskrybuj biuletyn

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Biuletyn dodaj swój adres do listy wysyłkowej (wykorzystaj poniższy formularz). Aby zrezygnować z subskrybcji Biuletynu wykorzystaj powyższy formularz (zaznacz opcję usuń adres).

Contact form submitted!
Dziękujemy za wysłanie formularza.
Member of European Science Events Association       PLACES project        *